KONTAKTA OSS

MALMÖ

BESÖKADRESS

Regementsgatan 8
211 42
Sweden

telefon

040-617 12 30

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 8.00 - 17.00

Stockholm

BESÖKADRESS

Stadsgården 6
104 65
Sweden

telefon

076-209 12 75

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 8.00 - 17.00

Lviv

BESÖKADRESS

Valova Street 13/7
79005
Ukraine

telefon

+38 06 88 44 02 34

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 10.00 - 19.00

Karlskrona

BESÖKADRESS

Kungsbron 5
371 31
Sweden

telefon

040-617 12 30

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 8.00 - 17.00

OSLO

BESÖKADRESS

Oksval terr. 28c
1450 Nesoddtangen
Norway

telefon

040-617 12 30

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 9.00 - 16.00

CALIFORNIA

BESÖKADRESS

1912 Sansone Drive
Santa Rosa, CA 95403
USA

telefon

+47 67 20 93 2

ÖPPETTIDER

MÅNDAG - FREDAG 9.00 - 16.00

KONTAKTPERSONER

Robert Lindh

VD/affärsutvecklare

Mobil: +46 760 01 25 61

E-post: robert@remove-this.pixelant.se

Det finns så mycket duktiga bolag och människor där ute!

Annika Melin

projektledare

Mobil: +46 760 01 25 69

E-post: annika@remove-this.pixelant.se

Jag brinner för interaktion och tillgänglighet på webben.

Pablo Magana

Key Account Manager

Mobil:+46 760 01 25 64

E-post: pablo@remove-this.pixelant.se

Det är viktigt att man bygger förtroende genom att hålla vad man lovar.

Thierry Galle

projektledare

Mobil:+46 760-01 25 70

E-post: thierry@remove-this.pixelant.se

Börja enkelt och bygg vidare från det!

Paul Friberg

Customer Success Manager

Mobil:+46 762 09 12 75

E-post: paul@remove-this.pixelant.se

Ett misstag är den bästa startpunkten för en kommande succé.

Anders Widell

Projektledare

Mobil:+46 760-01 25 78

E-post: anders@remove-this.pixelant.se

Jag älskar att hjälpa kunderna realisera sina webbvisioner.